Sügishooaeg ja näidisharjutused

Sügishooaeg on alanud ja Taiji klubi on avatud algajatele taijihuvilistele. Tasuta sissejuhatavad näidisharjutused toimuvad järgmisel nädalal:

Esmaspäeval 9. septembril, kell  10.00 – 12.00 Ivo
Esmaspäeval 9. septembril, kell  18.30 – 20.30 Ivo
Teisipäeval 10. septembril, kell  18.30 – 20.30 Taavi ja Anne-Pii
Kolmapäeval 11. septembil, kell  10.00 – 12.00 Ivo

Õpetajate kontaktandmed:

Ivo, tel. 50 38 037, e-kiri: ivoipsik@gmail.com
Anne-Pii, tel. 50 63 129, e-kiri: annepiisaare@gmail.com
Taavi, e-kiri: taavi@taavi.ee

Olete oodatud Taiji klubi saalis aadressil: Pärnu mnt. 102, sissepääs E, II korrus

Edaspidiste harjutuste ajad ja hinnad leiad SIIT

Eelmise aasta algajad on oodatud edasijõudnute harjutustesse, kuid võib käia mõlemas. Harjutuste lihvimine ei tee kunagi halba vaid võib anda hoopis uue kogemuse, need esimesed liigutused, mida õppisite ka eelmisel aastal.

Mis on Taiji?

ehk vanas kirjapildis t’ai chi on vana hiina harjutuste kompleks, kus sujuvad aeglased liikumised sooritatakse meditatsioonis. Liigutuste ja hingamise abil saavutatakse sisemise energiataseme tõus.

Taiji oli algselt taoistlike munkade psühhofüsioloogiline harjutus, mis koosneb katkematutest rütmilistest liikumistest, mis voolavad keha täielikus lõdvestuses. Selline voolav lõdvestus mõjutab sooritaja kogu olemust. Koos õige hingamise ja keskendumisega aitab taiji praktiseerimine saavutada hingelist tasakaalu, füüsilist ja emotsionaalset heaolu ja sisemist rahu. Suurenenud elujõudu ja selle kasutamise oskust rakendatakse ravimises, enesekaitses, kaunites kunstides, söögitegemisel jne. Ühesõnaga kõikjal oma igapäevaelu toimingutes. See on jõud loomiseks ja ülesehitamiseks.

Taiji-st pikemalt loe SIIT

taiji

Leave a Comment