Uus asi: taiji eratunnid

Ivo Hillermaa annab taiji klubis ka eratunde. Eratunnid on mõeldud igat sorti inimestele ja inimlastele ning neis saab väga konkreetselt lähtuda tunnis olija hetke vajadustest.  Näiteks kui on tähelepanu nõuab mingi haigus, tehakse harjutusi, ka psühhoterapeutilisi, mis selle paranemise kulgu toetavad.

“Rühmatundides saan anda antud rühma kooseisu keskmisele vastavaid harjutusi ja jälgida üldist edasiminekut. Samas väga kasulik oleks rühmaharjutuste kõrvale aeg-ajalt võtta mõni eraharjutus,” ütleb Ivo.

Eratunni hind on 20 eurot. Kui pikalt üks harjutus kestab ja mitu korda nädalas toimub, sõltub juba konkreetsest harjutajast. Tunni saab kokku leppida helistades Ivole numbril 50 38 037.

Lapsed

Pluss. Praegu käib Ivo eratundides ka üks 11-aastane koolipoiss, aga see on nii, sest teisi lapsi esialgu lihtsalt pole. “Muidu võiks lastele teha eraldi rühma,” vihjab Ivo. Nimelt peaks tema sõnul lapsi ja täiskasvanuid õpetama eraldi , kuna laste teadlikkus iseendast ja üldse teadlikkuse kasutamine erineb oluliselt täiskasvanu omast. Ja ka seal oleks kasulik rühmaharjutusi kombineerida eratundidega. Nii et võtke vihjet tõsiselt ja avaldage soovi lasterühm teoks teha.

Comments are closed.