Jõulupidu! Pühapäeval! Viie rütmi tantsudega!

Pühapäeval 11. detsembril kell 16 tuleb pere ja sõbrad punti pakkida ja koos Taiji klubi jõulupeole tulla! Õhtu algab 40-minutilise viie rütmi tantsu kavaga, mis on spetsiaalselt meie jaoks parajaks tehtud. (Ehk siis palume kohal olla õigel ajal või sutsu varem.)

” See tants koosneb viiest rütmist, milleks on voolamine, katkendlik (staccato), kaos, lüürika ja vaikus. Ameerika tantsu- ja teatriõpetaja Gabrielle Rothi loodud viie rütmi tants on ühtaegu nii meditatiivne kui ka ekstaatiline teekond keha salatarkuseni,” ja “Erilist tantsuoskust ega varasemat viie rütmi kogemust ei eeldata ja uusi keerulisi samme  ei õpetata, igaüks leiab oma eripärase tantsu ise,” kirjutatavad allikad. Proovime siis järele.

Lisaks võiks igaüks laua peale panekuks kaasa võtta midagi söödavat, mida mõnusa jutu, küünlavalguse ja glögi rüüpamine saateks näksida.

Ning, tähtis!! RSVP! Ehk palume oma tulekust-mittetulekust märku anda. Seda saab teha jättes kommentaari siia sappa, kuid eelkõige ürituse Facebooki-kutsele (lehekülje ülemises parempoolses servas olevast menüüst saab valida variantide going/maybe/not going vahel, lihtne). Topelt pole vaja, siis on korraldustoimkonnal hea tulijaid kokku liita:)

Ja jagage kutset lahkelt nendega, keda see huvitada võiks. Ja kui on küsimusi, siis küsige-küsige-küsige!

Varsti näeme!

[polldaddy poll=5742374]

Comments are closed.