Alustajate harjutused oktoobrist igal teisipäeval

Sügishooaeg on alanud ja Taiji klubi on avatud algajatele taijihuvilistele.

Harjutamisi sissejuhatav näidisharjutus toimub teisipäeval 3. oktoobril, kell  18.30 – 21.00

Lisainfo :

Taavi, e-kiri: taavi@taavi.ee

Olete oodatud Taiji klubi saalis aadressil: Pärnu mnt. 102, sissepääs E, II korrus

Edaspidiste harjutuste ajad ja hinnad leiad SIIT

Eelmise aasta algajad on oodatud edasijõudnute harjutustesse, kuid võib käia mõlemas. Harjutuste lihvimine ei tee kunagi halba vaid võib anda hoopis uue kogemuse, need esimesed liigutused, mida õppisite ka eelmisel aastal.

Mis on Taiji?

ehk vanas kirjapildis t’ai chi on vana hiina harjutuste kompleks, kus sujuvad aeglased liikumised sooritatakse meditatsioonis. Liigutuste ja hingamise abil saavutatakse sisemise energiataseme tõus.

Taiji oli algselt taoistlike munkade psühhofüsioloogiline harjutus, mis koosneb katkematutest rütmilistest liikumistest, mis voolavad keha täielikus lõdvestuses. Selline voolav lõdvestus mõjutab sooritaja kogu olemust. Koos õige hingamise ja keskendumisega aitab taiji praktiseerimine saavutada hingelist tasakaalu, füüsilist ja emotsionaalset heaolu ja sisemist rahu. Suurenenud elujõudu ja selle kasutamise oskust rakendatakse ravimises, enesekaitses, kaunites kunstides, söögitegemisel jne. Ühesõnaga kõikjal oma igapäevaelu toimingutes. See on jõud loomiseks ja ülesehitamiseks.

Taiji-st pikemalt loe SIIT

taiji

Leave a Comment