Vanalinna päevade ajal teeme Hirvepargis kaks prooviharjutust

Teisipäev on Tallinna Vanalinna päevade tervisepäev ja laupäev traditsioonide päev, otsustasime lisada mõlemasse ka veidikene taijid. Niisiis on see hea võimalus ühendada meeldiv meeldivaga, sõbrad-tuttavad kampa võtta ja taijikunstiga tutvust teha.

Tulge kohale teisipäeval, 29. mail kell 18.00 ja/või laupäeval, 2. juunil kell 12.00. Prooviharjutused toimuvad Hirvepargis.

Taiji traditsioonist räägib ja harjutused viib läbi Ivo Hillermaa, kes on ise taijiga tegelenud üle 30 aasta ja juhendab harjutusi aastast 2000.

Tulemisest anna teada Facebooki kaudu: teisipäevane harjutus, laupäevane harjutus. Või kirjuta kommentaar siia postituse lõppu. Nii teame, mitu matti kaasa võtta. Tulijatel peab kaasas olema ainult uudishimu ja seljas selline kostüüm, milles on mugav ennast liigutada ja mis kaitseb kevadise ilma kavaluse eest.

Prooviharjutused on kõigile tasuta.

Taiji sobib kõigile soost, vanusest ja füüsilisest vormist olenemata! Olete väga oodatud! Ja loomulikult on ka “vanad” tegijad teretulnud.

Kõigil klubilistel palume aga seda rõõmuteadet lahkelt oma sõprade-tuttavate-sugulaste-kolleegidega jagada. Nii leiavad head inimesed üksteist paremini üles.

Comments are closed.